Makyaj Karavaný ve Seyyar Tuvalet Kiralama Hizmetleri .... 7/24 Saat Bize Ulaþýn    Yasin Özel - 0 532 422 66 08
         
    
  
   Bu Sayfayı Paylaş   
Hakkımızda
  Hakkımızda  


  


    Geri Dön

Firmamız 2006 yılında önce itibar sonra kazanç felsefesiyle kurucularının karavancılık sektörünün tabanından gelme sebebiyle daha emin adımlarla ilerlerlemesini sürdüren  bir firmadır.
Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri karavan kiralamak isteyen müşterilerimize en iyi karavanı en uygun fiyatla sunmaktadır.Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimiz sayesinde geçmişte karşılaşmış oldukları problemlere ve gelişen ihtiyaçlarını kayıtlarımıza geçirerek gelecekte aynı problemlerin yaşanmaması ve ihtiyaçların karşılanması sağlamış oluyoruz.

Firmamız  kuruluşundan bu güne yenilikleri  takip etmiş yeniliklere anında uyum göstererek bünyesine en yeni ve iyi karavan araçlarını temin etmiştir.
Karavan sürücülerimiz belirli zamanlarda uzman kişiler tarafından hizmet içi eğitimlerle ve kurslara tabi tutulmaktadırlar.
Sürücülerimiz karavan kullanma belgeli iş deneyimlerinin zirvesinde sorumluluk sahibi trafik kurallarına uyan güler yüzlü kişilerdir.
Karavanlarımızın tamamı yeni , konforlu iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan periyodik bakımları yapılmış trafik  mali mesuliyet sigortası sigortaları yapılmış araçlardır.
Mesai kaybına sebebiyet vermeden karavanlarımızla zamanında temiz ve konforlu hizmet sağlıyoruz.
Aylık müşteri memnuniyet anket formu düzenleyerek sizin görüş,istek ve şikayetlerinizi dikkate alarak karavanlarımızda gereken tüm değişiklikleri yapıyoruz.

ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

*  DİZİ ÇEKİMLERİ  *  SİNEMA ÇEKİMLERİ  KLİP ÇEKİMLERİ  *  FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ  KONSERLER  *  KONGRELER *  ARAZİ

ÇALIŞMALARI   TANITIM VE TURNE FALİYATLERİ GİBİ SEKTÖRLERDE HİZMET VERMEKTEDİR.

 Önemli Not: KARAVANLARIMIZ ŞOFÖRLÜ KİRAYA VERİLMEKTEDİR.


 
    

Merkez Mahallesi 6. Sokak No:68 - 5 Bağcılar İstanbul
T: 0532 422 66 08 
yasin@karavankirala.com
          © 2009 - 2019 Her hakkı saklıdır. Web Tasarımı Maxbilişim